Finlandia- Raisio

>> poniedziałek, 23 listopada 2009

Kartka przyszła z małej liczącej nieco ponad 23tys. mieszkańców miejscowości Raisio. To z południowo zachodniej części kraju, niedaleko Turku. Kartka przedstawia uroki natury w jakich w Finlandii jest urodzaj. Specyficzny klimat pocztówki i chociaż wolałbym bardziej jakieś obiekty godne uwagi to mimo wszystko ta kartka jest jakaś taka sielankowa i może się podobać.


4 komentarze:

Orlica 23 listopada 2009 11:28  

Mi się strasznie podoba, chociaż też wolę bardziej charakterystyczne elementy ;) Marzą mi się jakieś ładne widoczki na fiordy norweskie, będę musiała się uśmiechnąć do jakiegoś 'wikinga' ;)
BTW, dodaję do linków.

Futbolowa 23 listopada 2009 16:06  

Bardziej podobałaby mi się ta kartka, jakby pozostawiono sam ten widoczek w spokoju. Ta zieleń jest cudowna!

Anonimowy 23 listopada 2009 16:48  

ładna, jak na fińskie. Finlandia ma się czym pochwalić, ale czasami takie kartki dostawałam, że... ech...
więc już napisałam, że jak z Finlandii to chcę Muminki, przynajmniej coś fińskiego ;) z resztą, sam pewnie widziałeś, jakie kartki fińskie dostawałam, bo są na blogu, w początkach mojego postcrossowania:)

pozdrawiam, ta jest ładna.

Petitek79 24 listopada 2009 07:09  

No więc właśnie. Z tą Finlandią tak jest. Kartki cieszą, ale nie zawsze trafiają w gusta. Różnie bywa z tymi co wysyłają pocztówki. W każdym razie ja się staram zawsze maksymalnie dopasować do życzeń. Np. teraz muszę znaleźć coś oryginalnego z kotami które pojadą do Niemiec:)

  © Free Blogger Templates Autumn Leaves by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP